"Менің мамандығым – болашаққа жол"кәсіптік бағдар беру іс-шарасы

ЦПК басшысы Кун в. г.
Қатысушылар-кестеге сәйкес Астрахан және Атбасар ауданының 9-сынып оқушылары.
2021 жылдың қыркүйек айынан бастап "Ашық есік күні"іс-шарасы аясында Астрахан және Атбасар аудандарының 9-сынып оқушыларының 273-і колледжге барды. Аталған іс-шара барысында мектеп оқушылары мен педагогтары оқу сыныптарымен, зертханалармен, жатақханамен, асханамен, сондай-ақ колледждің материалдық-техникалық базасымен жеке таныса алды. Колледж шеберлері мен студенттері колледж дайындайтын мамандықтар бойынша шеберлік сыныптарын көрсетті.
Өз көлігі жоқ мектептер үшін колледж балаларды тасымалдауды ұйымдастырды.

Оқиға сценарийі

Айгүл: Қош келдің, қымбат қонақтар! Біздің колледждерімізде көргенімізде өтеқуаныштымыз!
Хасан: Қайырлы күн, Мен сіздерді, тәрбиешілер мен талапкерлерді қуанышпен қарсы аламын.
Хасан: біздің Астрахан ауданында 60 жылдан астам уақыт бойы білім, талант, шығармашылық және жастық қатар жүретін орын бар.
Айгүл: ол "Астрахан ауылының Агротехникалық колледжі"!
Хасан: колледжде кадрлар даярлау 6 мамандық және 9 біліктілік бойынша жүзеге асырылады.
Айгүл: колледжде кадрларды даярлау 6 мамандық және 9 білім бойынша жүзеге асырлады.
Осы мамандықтардың студенттері кезекпен шығады және
Студент кезекпен Шығыс арасы мамандықтарды таныстырмады.
1 студент-Мамандық "Ауыл шаруашылық механикаландыру" келесі білікті қамтиді: "Ауыл шаруашылығы өндірісінің тракторист-машинисті", "Автомобиль жүргіз","слесарь-жолдеші",
1 студент - "Ауыл шаруашылығын механикаландыру" мамандығы мынадай біліктіліктерді қамтиды: "а/ш өндірісінің тракторист машинисі", "автомобиль жүргізушісі","Слесарь-жөндеуші",
2 студент-Мамандық электрқабдықтарының біліктері "Электрқабдықтарына қызмет көрсету жониндегі Электромонтер".
2 студент-Электр жабдықтарының мамандығы "Электр жабдықтарына қызмет көрсету жөніндегі Электромонтер" біліктілігі.
3 студент-Мамандық "тамақтануда ұйымдастыру" білім "аспаз", "кондитер-әрлеуші"
3 студент - "аспазшы"," кондитер-декоратор "біліктілігі берілген"тамақтандыруды ұйымдастыру" мамандығы
4 студент-Мамандық "басқаруды құжаттамалық қамтамасызсыз және мұрағаттану "білім"офис-менеджер".
4 студент-"офис-менеджер" біліктілігін бере отырып, "басқаруды құжаттамалық қамтамасыз ету және мұрағаттану"мамандығы.
5 студент-Мамандық" Есептеу техникасы және ақпараттық желілер "білім"Компьютерлік аппараттық қамтамасызыұлы операторлар"
5 студент - " компьютерлік аппараттық қамтамасыз ету операторы "біліктілігі берілген"Есептеу техникасы және ақпараттық желілер" мамандығы
6 студент-Мамандық "Есеп және аудит "білім" Есепші-кассир"
6 студент –"Бухгалтер-кассир" біліктілігі берілген "есеп және аудит" мамандығы
Айгүл: біздің Назарларымызға біздің колледж тұралы бейнені баянымыз ұшынғымыз келеді.
Хасан: экранға назар аударыңыз.
Экранда оқу орныменстуденттік өмір тұралы бейнебаян бар.
Экранда оқу орны және студенттік өмір туралы презентация бар.
Хасан: біздің колледжде үлкен және тату студенттер отбасы бар.
Біздің студенттердің әртүрлі үйірмелер мен секцияларға қатысу мүмкіндігі бар. Ең креативті және белсенді адамдар үшін студенттік кеңес өз есігін айқара ашады.
Айгүл:жаңа білім алуда шығармашылықтан үйлестіретін дарынды студенттік көресіздер.
Музыкалық нөмір
Музыкалық нөмірлер
Ән___________________________________
1 курс студенті Құдайбергенова Айымгүл
Өлең_________________________
2 курс студенті Щербина Татьяна
Флэш-моб_______________________________1-2 курс студенттері
Хасан: енді біз сізге оқытушыларымызбен және студенттерімізбен сөйлесуге мүмкіндік береміз! Өзіңізді қызықтыратын барлық сұрақтарды қойыңыз!
Айгүл: Аль қазир біз Сыздерге оқушыларымызбен және студенттерімізбен сөйлесуге көмектесеміз! Сыздерді қызықтыратын барлық сұрақтарыңды қоя таласыздар!
Оқытушылар мен студенттердің сөз сөйлеуі, ең көп кездесетін сұрақтарға жауаптар (төменде келтірілген).
(- Сізде оқу ақысы бар ма?
- Жатақхана барлық қаладан тыс студенттерге беріледі?
- Барлығына тегін тамақ беріледі ме?
- Колледжге түсу кезінде түсу емтихандарын тапсыру керек пе?
- Колледжді бітіргеннен кейін ЖОО-ға түсуге бола ма?
- Колледжді бітіргеннен кейін мамандық бойынша жұмысқа орналасу қиын ба?
- Олар колледжден шығарылуы мүмкін дейді. Солай ма? Олай болса, не үшін?
- Колледж студенттері практикадан қайда өтеді?
- Колледж армиядан кейінге қалдыра ма?
- Жатақханада тұратын студенттер күні қалай өтеді?)
Айгүл: Ұлы сызды шеберлік сыныбына қатысқа, содан кейін экскурсияға баруға және біздің әдемілік колледжіне танысуға шақырмыз!
Хасан: енді біз сізді шеберлік сабағына қатысуға, содан кейін экскурсияға баруға және әдемі колледжімізді жақынырақ көруге шақырамыз!
Айгүл: Жаңа білім, жаңа ойлар мен шекизді қолдаушылар келетіндер үшін, біздің есігіміз біз үшін ашықхат.
Хасан: біздің іс-шара аяқталуға жақын және Біз сізді Достық студенттік отбасымыздың бір бөлігі ретінде көруге қуаныштымыз.
Жаңа кездесулерге дейін келгеніңіз үшін рахмет!

Жаңартылған күні: 22.11.2022 12:06
Құрылған күні: 22.11.2022 12:11