Олар әрқашан көмекке асығады

12.06.2024

Қардың жаппай еруі барлық астрахандықтарды, кішкентайдан үлкенге дейін күресуге көтерді. Астрахан ауданында су тасқыны басталған алғашқы күндерден бастап «Ашық жүрек» клубының еріктілері құтқару жұмыстарына белсенді қатысып, тұрғын үй мен маңызды объектілердің басуына жол бермей, халық үшін қиын уақытта көмек көрсету бойынша өте маңызды және уақтылы жұмыс атқарды. Олар бөгетті толтырумен, суды сорып алумен, қапшықтарды құммен толтырумен айналысты. Сондай-ақ, Еңбек ауылына бару, гуманитарлық көмекті тасымалдау және тиеу.

Біздің аудандағы су тасқыны кезінде көрсеткен көмектері мен атқарған жұмыстары үшін аудан әкімінің орынбасары Жанар Қаскенқызы Шахпутова агробизнес және сервис колледжінің қызметкерлері мен студенттерін Астрахан ауданының әкімі Талғат Аманбайұлы Ерейітовтың алғыс хаттарымен марапаттады.