Халықаралық әйелдер күніне арналған салтанатты жиналыс

08.03.2021 7 наурыз күні Агротехникалық колледжінің акт залында Халықаралық әйелдер күніне арналған салтанатты жиналыс өтті. Барлық қатысушыларды колледж басшысы Қанат Отызбайұлы Сүйіндіков құттықтап, көктемгі көңіл-күй мен жұмыста табыс тіледі! Адал еңбегі, жоғары кәсібилігі, өскелең ұрпақтың дамуына қосқан елеулі жеке үлесі және 8 наурыз Халықаралық әйелдер күніне орай Алғыс хаттармен және кәсіподақ комитетінің Құрмет грамоталарымен адамзаттың нәзік жандарын үздік өкілдері марапатталды. Астрахан ауылының Агротехникалық колледжінің ұжымы барлық әйелдерді, қыздарды, 8 наурыз Халықаралық әйелдер күнімен құттықтайды!!!

Қосымшалар: