Дебаттық турнир

06.05.2021

28 сауір күні Щучинск қаласының Жоғары педагогикалық колледжінде, "Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру" бағдарламасын және "Оқушылар мен студент жастардың дебаттық қозғалысы", жалпы ұлттық мәдени білім беру жобасының тұжырымдамасын жүзеге асыру аясында, Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай облыстық дебаттық турнир өткізілді. Дебаттық турнирге Астрахан ауылы, Агротехникалық колледжінің студенттері Бутенко Эдуард, Лисовская Нина, Жанбырбаев Айқын, Казбекова Аружан қатысып Сертификатпен марапатталды. Стденттерді дебаттық турнирге дайындағаны үшін, дебат тренерлері Кеншиликова Меруерт Мақсатбекқызы, Дементьева Оксана Флорьевна Ақмола облысы білім басқармасының басшысы Б.Жүсіповтің Алғыс хатымен марапатталды.