«AntiParaCraft-2021» квест-ойыны

06.05.2021

квест – игра «AntiParaCraft-2021»

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жоспарын іске асыру аясында колледжде  28 сәуір күні «AntiParaCraft-2021» квест-ойыны, «Біз жемқорлыққа қарсымыз!» атты іс-шара өткізілді. Іс-шараға қазылар алқасы ретінде "Жастар ресурстық орталығы" КММ директоры Ш. Д. Елеупов, басшының тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары В. С. Путинцева, сондай-ақ колледждің әлеуметтік педагогы С. Б. Әбдібекова қатысты.  Бұл ойынға 1 курс студенттерінен құрылған 6 команда қатысты.
"Адал Ұрпақ"-М-20/146 тобы,
"Антикоррупционер"- ЭЛ-20/148 тобы,
"Фемида"- Н-20/149 тобы,
"Апельсин"-ОП-20/67 тобы,
"Комета"-ОП/68 тобы,
"STOP CORRUPTION"- Б-20/69. Бірінші орын мен "ANTIPARACRAFT" кубогын "STOP CORRUPTION" командасы жеңіп алды.
Колледж студенттерінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатты тәрбиелеу мақсатында бұл квест ойыны жыл сайын тұрақты негізде өткізіледі.