Кәсіби бағдар беру

03.06.2021

Кәсіби бағдар беру мақсатында 1995-1998 жылдар аралығы біздің мекеменің түлегі Тараканова Анна шақырылды.
27 мамырда Астрахан ауылының Агротехникалық колледжінде мастер-класс өтті. Анна оқыған жылдары өндірістік оқыту шебері
Т. П. Косенко, сынып жетекшісі Ж. О. Кусаинова болды. Мастер-класста "Шампиньон қосылған шпинат орамы", "қызылша тәбеті", "Цуккини мен брокколи қосылған Кеноа" сияқты бірнеше тағамдар көрсетілді. Тамақтану мамандығының студенттерін Анна осындай жетістіктерге қалай жеткені қызықтырды. Қазір Анна Тараканованың Instagram-да өз блогы бар, онда ол әртүрлі тағамдарды оңай қол жетімді өнімдермен дайындауды, сондай-ақ, ол мастер-класстар, жаңа мекемелердің ашылуы туралы семинарлар өткізеді.
Бұл мастер-класс студенттерді өз саласының білікті маманы болуға қызығушылығын арттырды.