«Балаларды қорғау күні» мерекесіне арналған квест-ойын

03.06.2021

Жаздың алғашқы күнінде әлемнің көптеген елдері маңызды мерекелердің бірі — Халықаралық балаларды қорғау күнін атап өтеді. Балаларды қорғау күні-бұл бөтен балалардың болмауының дәлелі-барлығы ересектер тарапынан қолдау мен түсіністікке мұқтаж. Қазір бұл мереке Қазақстандағы ең маңыздылардың бірі болып саналады, бұл туралы ересектер ғана емес, балалардың өздері де біледі.

1 маусым Халықаралық балаларды қорғау күніне орай колледжде тәрбие бөлімі – жатақханада тұратын студенттер үшін квест ойынын ұйымдастырды. Кез-келген ойынның шарты бойынша командалар құрылады, әр станцияда студенттерді тапсырма күтті, балалар тапқырлық, батылдық, музыкалық және ең бастысы көңілділік танытуы керек. Сондай-ақ станцияларда әріптер жасырылған, табылған әріптерді ойынның соңына дейін сақтап, ретке келтіру керек болды.

Студенттер жұмбақтар шешіп, сүйікті ертегілерін еске алып, жаттығулар жасады, мультфильмдерден әндер айтты, жаз туралы ұжымдық сурет салды. Іс-шара соңында жатақханада тұратын барлық студенттер тәтті-дәмділер алды. Квест-ойын өте қызықты, көңілді және жарқын өтті.