Жазғы сессия

23.06.2021

14-29 маусым аралығы колледжде жазғы сессия басталды-бұл күрделі, күрделі дайындықты қажет ететін емтихан тапсыру кезеңі. Айта кету керек, бірінші емтихан ең қиын, өйткені студенттер әлі не күтетінін білмейді, сондықтан сұрақтар үнемі мазалайды: «Бәрі қалай өтеді? Көп жауап беру керек пе?» және т.б.. Оқытушылар семестр бойы дәрістерде емтихан тақырыбын қозғады және студенттерге осы процестің қалай өтіп жатқанын айтты. Емтиханды сәтті тапсыру үшін студенттер мұқият дайындалып, жалқау болмауы керек. Егер бір нәрсені түсіну мүмкін болмаса, достарыңыздан көмек сұрай аласыз. Егер достар көмектесе алмаса, онда сіз әрқашан мейірімді және жанашыр мұғалімдерге жүгіне аласыз. Одан әрі өту әлдеқайда оңай, қорқыныш сезімі жеңіл толқумен ауыстырылады.

Іске сәт студенттер!