ОП-19/65 тобының өндірістік практикасын қорғау

24.06.2021

Кун В.Г. өндірістік оқыту шебері, "Тамақтандыруды ұйымдастыру" мамандығының 2 курс студенттерінің тәжірибесі, "Аспаз" біліктілігі ОП-19/65 оқу тобы.

ОЖЖ сәйкес практика түрі - технологиялық практика барлығы 324 сағат оның ішінде:

ПМ 03-әр түрлі әдістерді қолдана отырып, өнімдерді термиялық аспаздық өңдеуді орындау тәжірибе көлемі-144 сағат

ПМ04-дайын өнімді рәсімдеу және сату тәжірибе көлемі-180 сағат

Практиканы өткізу мерзімі: 14.04 2021 жылдан 19.06.2021 жылға дейін кәсіптік практиканың жұмыс жоспар-кестесіне сәйкес практиканы өту уақыты дүйсенбіден сенбіні қоса алғанда 9.00-ден 16.00-ге дейін, бірақ кейбір кәсіпорындар практиканы өткізу уақытын өздерінің штаттық кестесіне сәйкес өзгертті.

Қазіргі уақытта топта 23 студент оқиды, барлық 23 студент п/п өтті.

Шарттар келесі 14 жеке және 2 мемлекеттік кәсіпорынмен жасалды:

ЖК "Силко А. А." кафе "Тип-Топ" Новочеркасское а. - 1договор Абдрашитова А.

"Гранит Петровка" ЖШС Петровка а. -1 келісім-шарт Абель А.

ЖК "Малышева Д. Н." кафе "Уют" с. Жалтыр-5 Шарт Балабанова о., Дробот в., Родерман к., Рябоконева в., Шаповалова Н.

"Сейілова Ж. М." ЖК "Жібек Жолы" кафесі с .Астраханка-М. Тоқановтың,Д. Бешеевтің, о. Пономаренконың 3 шарты.

"Пельцер В. А." ШҚ кәсіпорын асханасы Первомайка-1договор Батраков и.

ЖК "Рокотянская А. В." асхана кәсіпорынның Бұланд. Новодонецкое ауылы-Банченко к-нің 1 шарты

ЖК "Дудина З. П." кафе "У Петровны" с. Новочеркасское-1договор Загаевская А.

"Метиз Втормет Астана" ЖШС Нұр-сұлтан Қ. кәсіпорнының асханасы-1договор Круподер А.

"Селиванкин В. И." ШҚ Зеленое а.- 1договор в. Марченко кәсіпорнының асханасы.

ЖК" Шагалиев С. Ш "кафе" Эльдорадо " с. Астраханка-1договор Непочатова к.

"АҚ Хилал" ЖШС Астраханка а.- 1договор А. кәсіпорнының асханасы Попова М.

Колутон АҚП стКолутон-1 кәсіпорнының асханасы Сарсембаева А.

ЖК "Абжанова Д. И." кафе Тим-Сар с. Астраханка-2договора Сарсенбаева Ф., Сарсенбаева А.

ЖК" Чинчалинова М. Т. "Ресторан" Сара лайф " с. Астраханка-1договор Скобликова Ю.

"Бөбекжай –балабақша" МКҚК Первомайкадан -1 шарт Ортлиб З.

ШҚ" АБиК " кәсіпорынның асханасы Шортанд. Пригородное ауданы-1договор Гнатюк А.

Отбасылық жағдайларға байланысты (қамқоршысы Нұр-сұлтан қаласына көшіп кеткендіктен) Батраков Иван қалада тәжірибеден өтті. Нұр-сұлтан қаласындағы "Локал фуд" кафесінде.

Карантиндік шараларға байланысты Скобликова Юлия Зеленое ауылындағы "Силко А.А" ШҚ базасында тәжірибеден өтті.

Кәсіпорындардан білім алушылардың сипаттамалары оң.

Технологиялық тәжірибеге 7 студент ақы төледі, бұл топтағы оқушылардың жалпы санының 30% құрайды.

Барлық студенттер кәсіпорында жұмыс істеу және тәлімгерлердің пікірлері бар фото-бейне материалдарды ұсынды.