ЖАС ТҮЛЕК-2021

05.08.2021

Биылғы оқу жылы пандемияға байланысты оқшаулау режимімен ұзақ уақыт бойы есте қалады. Қиындықтарға қарамастан, біздің түлектер тамаша оқытушылар мен өндірістік оқыту шеберлерінің қатаң басшылығымен дипломдық біліктілік жұмыстарын сәтті аяқтап, қорғады.

2021 жылы Астрахан ауылы Агротехникалық колледжі алты күндізгі мамандық бойынша 117 орта буын мамандарын шығарды.

Барлық түлектерге, жас мамандарға жұмыста шығармашылық табыс, мансаптық өсу, материалдық әл-ауқат және жеке бақыт тілейміз!