«Менің отбасым» атты челленджі

17.09.2021

2021 жылдың 10-15 мамыры аралығында Астрахан ауылы, Агротехникалық колледжінің Жастар ісі жөніндегі комитеті Отбасы күніне арналған «Менің отбасым» атты челлендж өткізді.

Іс-шараның мақсаты отбасылық қарым-қатынастың оң тәжірибесін тарату; жас ұрпақтың жоғары рухани-адамгершілік, әлеуметтік және жеке қасиеттерін қалыптастыру және дамыту; қазіргі заманғы отбасы бейнесін қалыптастыру үшін жағдай жасау, отбасының рөлі мен маңыздылығын арттыру болып табылады.

«Менің отбасым» , «Отбасы үшін уақыт», «Менің отбасымдағы дәстүрлер», Отбасы дәстүрлері мен құндылықтары туралы әңгімелейтін тақырыптарға бейнероликтер ұсыну қажет болды.

Іс-шара барысында колледж студенттері өз отбасының дәстүрлері мен құндылықтары туралы бейнероликтермен бөлісті.

Әр отбасы осы іс-шараға шығармашылықпен келіп, барлық көрермендерге әр жағынан: бұл спортпен әуестену, кітаптарды бірлесіп оқу, сүйікті тағамдарын дайындау және тағы басқалар.

Челлендж «Отбасы-бақыт, махаббат және қамқорлық…» екенін тағы бір мәрте растады.

Челлендждің барлық бейне роликтері колледждің әлеуметтік желілерінде жарияланды.