"Өнер алды қызыл тіл" поэзия кеші

17.09.2021

15 қыркүйек күні Астрахан аудандық кітапханасында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына және Қазақстан халықтарының тілдері күніне арналған "Өнер алды қызыл тіл" атты поэзия кеші өтті. Поэзия кешіне №1, №2 Жалпы білім беретін мектептерінің оқушылары, сондай-ақ біздің колледж студенттері Турдимурат Мейримхан, Щербина Татьяна, Кудайбергенова Айымгуль қатысты. Қазақ, орыс және басқа да классиктердің шығармалары түрлі тілдерде орындалды. Іс-шараға қатысушылар грамоталармен, сондай-ақ сыйлықтармен марапатталды. Іс-шараның мақсаты: Қазақстан Халықтарының мәдени мұрасын құрметтеу, ана тілі мен Отанға деген сүйіспеншілік пен құрмет, өскелең ұрпақтың бойында патриотизмді қалыптастыру.