Студенттік парламенттің өзін-өзі басқару күні

01.10.2021

30 қыркүйек күні колледжде Мұғалімдер күні, Студенттік өзін-өзі басқару күні өтті. Бұл күн барлық басқа оқу күндерінен өзгеше болды. Бұл тек колледждің дәліздері мен кабинеттерінде болған мерекелік көңіл-күйде ғана емес еді. Бұл күн ерекше болды, өйткені барлық сабақтарды «ерекше» қосалқы мұғалімдер жүргізді. Студенттердің  өздері  мұғалім ретінде әрекет етті, Дублер-оқытушылар әрине алаңдады! Кабинеттердің сыртқы келбеті, дайындалуы, қажетті құрал-жабдықтар-жауапты және уақытты қажет ететін іс. Жақсы дайындық өз жемісін берді! Айта кету керек, студенттер бұл тапсырманы керемет орындады! Студенттер, достар, курстастар, сыныптастар өткізетін сабақтарға қатысу қызықты болды. Оқу күнінің соңында "жас педагогтар" өзіндік шығармашылық педкеңес өткізді, онда өз жұмысының қорытындысын шығарып, нәтижелерін талқылады. Сабақтар сәтті өтті, бірінші курс студенттері жаңа оқытушыларды жақсы қабылдады, ал жоғары курс студенттері практикалық жұмыста қызықты тәжірибе алды. Барлық "Дублер-оқытушылар" өз міндеттерін орындады, ал студенттерге олардың сабақтары өте ұнады.

Колледж әкімшілігі, Колледж ұстаздарын құттықтай отырып,  студенттерге жомарттықпен берген жан жылуыңыз, Сізге денсаулық, бақыт және колледж бен елдің игілігі үшін жаңа игі істер жетістіктерге жеткізссін.