Наурыз мейрамы 2022

Наурыз мейрамына

арналған іс-шараларды өткізу туралы анықтама

17 наурызда "Астраханка ауылы, агротехникалық колледжі" МКҚК Наурыз мейрамы қарсаңында ұлттық салт-дәстүрлерді, Отанға деген сүйіспеншілікті насихаттау мақсатында "Қош келдің әз-Наурыз" сыныптан тыс іс-шарасы өткізілді жауапты Кеншеликова М. М. Абдуллаев М. О. Мұқанова Л. Н. Жолбарысхан г.

Наурыз мейрамын мерекелеу бойынша іс-шаралар жоспары аясында колледжде "Қазақтың дастарханы" фестивалі өткізілді, аталған іс-шараға сынып жетекшілері мен өндірістік оқыту шеберлерінің жетекшілігімен барлық оқу топтары қатысты.

Астраханка ауылындағы агротехникалық колледжде "оқу колледжі" жобасы аясында 15-18 наурыз аралығында "Наурыз-мереке тарихы"квилт-конкурсы өткізілді

2022 жылғы 16 наурызда Наурыз мейрамын мерекелеуге арналған іс-шаралар жоспарына сәйкес ашық ауада спорттық жарыстар, көңілді старттар және ұлттық ойындар өткізілді.

Барлық ниет білдірген колледж студенттері үшін гір спортынан жеке жарыстар ұйымдастырылды, онда 3 курс студенті Сәрсенбаев А.М-144, 1 курс студенті Андриенко М. М-150 абсолютті чемпион атанды.

1 орын Дюсебеков и.студент 2 курс М-147, 2 орын Жижимов с. студент 2 курс М-149, 3 орын Ярошенко А. студент 2 курс М-149.

Армреслинг бойынша жарыста 1 орынды 3 курс студенті Драпиковский В.М-144, 2 орынды 2 курс студенті Дюсебеков и. М-147, 3 орынды 2 курс студенті Ярошенко А. М-149 иеленді.

Ұлттық спорт түрінен тоғыз құмалақ келесідей нәтиже көрсетті: 1 орын Даулет Керей К.М-143 3 курс студенті, 2 орын 2 жүлдегер Шенфельд А. М-147 2 курс студенті және Федорова к. оп-71 1 курс студенті, 3 орын Шефер а. Б-69 2 курс студенті.

Арқан тартуда 1 орынды 2 курс студенттері, 2 орынды 3 курс студенттері, 3 орынды 1 курс студенттері иеленді.

Көңілді жарыстарға қатысқан командалар тең ұпай жинады.

Жеке және командалық сөз сөйлеудегі барлық жеңімпаздар мақтау қағаздарымен және алдағы сөз сөйлеулеріне деген тілектермен марапатталады.

Басшының тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары   В. Путинцева