«Рухани жаңғыру»

29.04.2019

18 сәуір КММ "Жастар ресурстық орталығы", Астрахан ауданының ішкі саясат бөлімі, аудандық кітапханамен бірлесіп "Ауыл – ел бесігі" тақырыбында дөңгелек үстел өткізді. Кездесуде  келесі тақырыптар көтерілді: әлеуметтік жастар жобалары, Нұрсұлтан Назарбаевтың "Ұлы даланың 7 қыры", "Рухани жаңғыру" бағдарламасының мәселелері, сонымен қатар ҚР президентінің кезектен тыс сайлауы. Дөңгелек үстел достық жылы атмосферада өтті, сөз сөйлеушілер қызықты ақпарат берді, оны бірінші курс студенттері қызығушылықпен талқылап, өз пікірлерін ұсынды.