ҚР Қарулы Күштерінің 30 жылдығына, Отан қорғаушылар күніне және Жеңіс күніне арналған іс-шараларды өткізу туралы анықтама.

11.05.2022

2022 жылдың 5 мамырында Астраханка ауылының агротехникалық колледжінде ҚР Қарулы Күштерінің 30 жылдығына, Отан қорғаушылар күніне және Жеңіс күніне арналған салтанатты іс-шара өтті.
Мақсаты іс-шаралар:
- Оқушыларды патриоттық, азаматтық рухта тәрбиелеу;
- Жасөспірімдердің назарын туған тарихына, өз халқының тағдырына аудару;
- Ұжымдастыру сезімін, мерекелік қойылымдарға қатысуға деген ынтасы мен ынтасын тәрбиелеу.
Қатысты:
1. М-152, Б-69, Б-70 "әскери вальс" (Денисенко Милан, Анна Шефер, Бода Любовь, Городовой Василий, Бессонов Александр, Поплавский Олег)
2. ВТ-153 "Менің Отаным" өлеңі (Дмитрий Быков)
3. Б-69, б-70, ОП-72 "сол көктем туралы" хор (Денисенко Милан, Анна Шефер, Перепичко Галина, Никитина Полина, Алейник Альбина, Бода Любовь, Панченко Татьяна, Чабаненко Елизавета, Дворниченко Юлия)
4. М-151, ОП-71 "Смуглянка" биі (Хаджидурсун-Оглы Хасан, Моштак Илья, Гойко Анастасия)
5. Б - 70 "шұлықтар" өлеңі (Алейник Альбина)
6. Б-69, ОМ-73 Қазақ биі (Үмбетова Айгүл, Амангельдинова Аружан, Бейсенбаева Алтыншаш, Базылова Қарагөз)
7. ОМ-73, М-146 "Сарбаздар" әні (Тілесова Сабина, Амангельдинова Аружан, Жаңбырбаев айқын, Жүнісов Алмаз)
Іс-шараны өткізуге жауаптылар:
Б-70 тобы – рук Ибраева Ж. И.
Оп-72 тобы-ө/о шебері Усенко Е. В.
Б-69 тобы-ө/о шебері Черкасова А. А.