1 қыркүйек-Білім күні!

02.09.2019

1 қыркүйек күні біздің колледжде білім күніне арналған салтанатты жиын өтті. Дәстүр бойынша салтанатты жиын Қазақстан Республикасының Әнұранын орындау және салтанатты жиыннан басталды. Колледждің педагогикалық ұжымы мен студенттерін жаңа оқу жылының басталуымен колледж директоры Қанат Отызбайұлы Сүйіндіков құттықтады. Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары Наталья Гавриловна Поплавская оқушыларды қабылдау және шеберлер мен оқытушыларды топтарға бекіту туралы бұйрықпен таныстырды. Колледждің 60 жылдығына орай біздің мерекеге біз педагогикалық еңбек ардагерлерін шақырдық, олар жас ұрпақты тәрбиелеу мен білім алуға үлкен еңбек сіңірді: Немчинова Нина Каземировна, Садауов Еренғайып Сейтжанұлын. Колледждің бірінші курс студенттеріне ерекше құттықтаулар айтылды. Бүгін олар болашақ мамандықты таңдауда маңызды өмірлік қадам жасады. Алда қажырлы еңбек жылдары, оның нәтижелері көп жағдайда олардың тағдырын анықтай алады. Барлық сөз сөйлеушілер жиналғандарға оқу және кәсіби қызметте табыс тіледі және студенттерге ұлы елдің жас буыны, олардың Қазақстан болашағы екенін еске салды.