Өткізілген"Таланттар" конкурсы туралы талдау

03.06.2022

2022 жылдың 1 маусымында агротехникалық колледжде таланттар конкурсы өтті, оның барысында әрбір білім алушы өзін шығармашылық өзін-өзі жүзеге асыру нәтижелерін көрсетуден қорықпайтын талантты тұлға ретінде таныта алады.

Байқаудың мақсаты - "Астраханка ауылы, агротехникалық колледжі" МКҚК-ның дарынды жастарын анықтау және олардың шығармашылық қабілеттерін дамыту.

Байқаудың міндеттері:

- Шығармашыл жастардың кәсіби деңгейін арттыру;

- Жастар арасында студенттік көркем шығармашылықты насихаттау;

- Жастарды жасампаз шығармашылық қызметке ынталандыруды дамыту;

- Оқу топтары арасындағы мәдени байланыстарды нығайту.

Байқауға қатысуға 7 топ өтінім берді. Таланттар конкурсын дайындауға және өткізуге 1-2 курс студенттері белсенді қатысты:

ОП-21/72; Б-21/70; ОМ-21/73; ВТ-21/153; М-21/151; Н-20/149; Б-20/69.

Қатысушылардың жалпы саны 13. Сахнада студенттер өз өнерлерін көрермендерге көрсетті-балалар 4 номинацияны ұсынды:

- "Көркем шығармашылық";

- "Вокалдық";

- "Би";

-"Ақындық".

Қазылар алқасы көрермендер құрамынан құрылды: 1 курс студенттері мен оқу бөлімінің хатшысы Мұратхан Серікгүл.

Конкурс қорытындысы:

1 – орын-Умбетова Айгүл ОМ-21/73 тобы

2 - ші орын-б21/70 тобы

3 орын-Н-20/149

Сондай-ақ," Жанкүйерлердің үздік командасы " Б-21/70 тобы байқау қорытындысы бойынша жеңіске жетті. Нәтижесінде бұл топ грамотамен марапатталды.

Қатысушылар, сондай-ақ байқаудың басты жеңімпаздары тәтті сыйлықтармен және медальдармен марапатталды .

Іс-шараны өткізу бойынша қорытындылар

Іс-шара мазмұнды, қызықты және ұйымдастырылған түрде өтті.

Іс-шара шығармашылық дағдыларды қалыптастыруға бағытталған, студенттер ұжымына оң әсер етті.

Қойылған мақсаттар мен міндеттерге қол жеткізілді.

- Шығармашыл жастардың кәсіби деңгейін арттыру;

- Жастар арасында студенттік көркем шығармашылықты насихаттау;

- Жастарды жасампаз шығармашылық қызметке ынталандыруды дамыту;

- Оқу топтары арасындағы мәдени байланыстарды нығайту.