"ҚР ҚК қызметі – әр азаматтың парызы"

15.10.2019

15 қазан күні Жастар ресурстық орталығы 1 курс жастарымен "ҚР ҚК қызметі – әр азаматтың парызы" тақырыбында әңгіме өткізді.

Жастарды ҚР Қарулы Күштеріндегі қызметке дайындауға үнемі үлкен көңіл бөлінеді. ҚР Үкіметінің "әскерге шақыру және әскерге шақыру жасына дейінгі жастарды ҚР Қарулы Күштерінде міндетті әскери қызметке даярлау туралы" қаулысында жастарды Отан қорғауға дайындаумен тікелей айналысатын барлық органдар мен лауазымды адамдар жастарды әскери қызметке даярлауды түбегейлі жақсарту жөнінде шұғыл шаралар қабылдауы тиіс деп көрсетіледі. ЖРО директоры м.а. Елеупов Шыңғыс студенттерге болашақ жауынгерлерді патриотизм және интернационализм рухында тәрбиелеу, Отанымыздың шексіз адалдығы, жоғары қырағылық, тәртіп, ұйымшылдық және ұжымшылдық рухында тәрбиелеу; тәрбие жұмысында қазақ халқының және ҚР Қарулы Күштерінің батырлық дәстүрлерін кеңінен қолдану туралы әңгімеледі.