Білім күні 2022

02.09.2022

1 қыркүйек күні сағат 10.00-де колледжде білімге ұмтылу,еңбексүйгіштік және патриотизм ұранымен салтанатты жиын өтті.
Мақсаты: студенттер мен оқытушылар үшін мерекелік оқу іс-әрекетінің басталуын ұйымдастыруға жағдай жасау.
Міндеттері:
Тәрбиелік: қажетті эмоционалды көңіл-күй мен мереке атмосферасын құру, оқуға деген қызығушылықты ояту.
Түзету-дамытушылық: колледждегі және көпшілік іс-шаралардағы адамгершілік нормаларына сәйкес студенттік ұжымның ауызбіршілік сезімін, мінез-құлық мәдениетінің біліктері мен дағдыларын дамыту.
Тәрбиелік: толеранттылыққа, патриоттық сезімге тәрбиелеу, мемлекет рәміздерін құрметтеуге тәрбиелеу.
Іс-шара барысында "Жас Сарбаз "клубының мүшелері ҚР Туын алып шықты,содан кейін ресми бөлімде колледж басшысы Суюндиков Қанат Отызбайұлы құттықтау сөз сөйлеп,құрмет грамоталары мен алғыс хаттарын табыс етті,мерекеге колледждің әлеуметтік серіктестері з. А. Пошева және"Астра-2010" ЖШС өкілі О. в. Мигуренко қатысты.