Ата-аналар жиналысы 15.09.2022

19.09.2022

Балалар жылы аясында 15.09.2022 жылы сағат 15.00-де колледжде"отбасы-колледж,табысты өзара іс-қимыл, тұлғаның сәтті қалыптасу факторы" атты ата-аналар жиналысы өтті ата-аналар жиналысының күн тәртібінде келесі мәселелер қаралды:

1. Колледж басшысының құттықтау сөзі-Сүйіндіков К. О. - 5 мин.

2. Колледжде оқу процесін ұйымдастырудың ерекшеліктері:

2.1 сабақ кестесі, сабаққа қатысу, студенттердің үлгерімі - Тур л. И -10 мин.

2.2 "өндірістік оқыту, өндірістік практика табысты жұмысқа орналасудың алғашқы қадамы" - Поплавская Н.Г. 10 мин.

3. Колледждің, жатақхананың ішкі тәртіп ережелері. Студенттердің сабақтан тыс уақыттағы жұмыспен қамтылуы.- Путинцева в. с. 10 мин.

4. Бірінші курс студенттерінің бейімделуі. Қорқыту және онымен қалай күресуге болады?– Приходько О. в. -5 мин.

5. Балаларды оқыту және тәрбиелеу бөлігінде ата-ана міндеттерін орындамағаны үшін заңды өкілдердің жауапкершілігі. Кәмелетке толмағандар жасаған құқық бұзушылық және қылмыс-ПБ жергілікті полиция қызметінің бастығы Булатов Э. Е. ЮП тобының инспекторы Абенова А. С.-5 мин.

6. Колледждің ата-аналар комитетін сайлау - Путинцева в. с. 5 мин

7. Жиі қойылатын сұрақтар -10 мин