Астрахан ауданының КВН лигасы

15.11.2019

2019 жылдың 14 қарашасында Астрахан аудандық мәдениет үйінде, Астрахан ауданының Жастар ресурстық орталығы және ішкі саясат басқармасы «Жастар жылы» кубогына КВН ойынын өткізді.

Ойынға командалар қатысты: № 2 Жалтыр орта мектебі, Есіл мектебі, Қызылжар мектебі, Астрахан №1 мектебі және біздің №6 Агротехникалық колледж студенттері. Бүгінгі таңда КВН бұл жай ғана ойын емес, күлкілі әзілдер айту керек, командалар өздерінің барлық шеберліктерін, таланттарын көрсетіп, көрерменге күлкілі тұрғыда өзекті және қызықты ақпаратты ұсынуы керек. Командалар үш сайыста бақ сынады: «Сәлемдесу», «Үй тапсырмасы», «Видео дубляж». Залда жағымды атмосфера орнады, күлкі, қуаныш және көңілді көңіл-күй болды.

Аудандық КВН кубогының «Жастар жылы» ойынының қорытындысы бойынша:

Бірінші орынды №6 Агротехникалық колледжінің «Дети общаги» командасы иеленді.

Екінші орын № 2 Жалтыр орта мектебінің «Говори правду» командасына бұйырды.

Үшінші орын «Болашақ» Қызылжар мектебі. КВН ойынына белсенді қатысқаны үшін «Розовый кумыс» Есіл орта мектебіне және «Класстастар» Астрахан №1 орта мектебіне берілді.