«Студенттік күз»

21.11.2019

№6 Агротехникалық колледжде әр оқу жылында күзге арналған түрлі-түсті мерекелер өтеді. 20 қараша 2019 жылы «Студенттік күз» күзгі балда барлық қызығушылық танытқан студенттер жиналды. Фестивальде «Құстар қайтып барады», «Корабли», «Алтын күз» сияқты лирикалық және көңілді әндер орындалды. «Күзгі вальс» бал биі өзінің талғампаздығымен бәрін таң қалдырды. Мисс пен Мистердің қатысуымен өткен сайыстар өте көңілді өтті. Бұл би және көрермендер арасындағы жұмбақтар сайысы және күзгі ең жақсы көрме атағы. Барлық студенттер сиқырлы мерекеге үлкен қызығушылық танытты және белсенді қатысты, олар ұзақ уақыт жадында қалады.