Өзін-өзі тану: «Махаббат пен Шығармашылық педагогикасы» апталығы

Өзін-өзі тану: «Махаббат пен Шығармашылық педагогикасы» апталығы

2020 жылдың 3-12 ақпан аралығында Астраханка ауылындағы Агротехникалық колледжінде "Өзін-өзі тану: Махаббат пен шығармашылық педагогикасы" атты онкүндік өтеді. Бірінші қабаттың холлы стендпен безендірілді, онда С. А. Назарбаеваның: "Мен ең кішкентай жастан бастап балалардың адамзатқа қызмет етуде бақыт пен өмір даналығына ие бола отырып, білім алып, өсіп-өркендеуі үшін әрқашан сау және бақытты болу өнерін меңгергенін қалаймын" деген сөзі келтірілген. "Өзін-өзі тану: Махаббат пен шығармашылық педагогикасы" атты республикалық онкүндік аясында 2020 жылдың 3-12 ақпан аралығында өткізілетін онкүндік жоспары да осы жерде басылып шығарылды.

Онкүндіктің міндеттері:

1. "өзін-өзі тану" пәні туралы білімді кеңейту  жалпыадамзаттық ұғымдар: махаббат, қуаныш, сенім, өмірде мейірімділік адам;

2. өзін-өзі тану онкүндігін С. А. Назарбаеваның туған күніне орайластыру.

3. позитивті ойлай білуді дамыту, Шабыт, шығармашылық өмір сүру.

4. тәрбиелеу, адамгершілік көзқарасты, қоршаған әлемге, махаббат, сыйластықты, мейірімділікті.

Қосымшалар: